вверхвниз

Ручний пожежний сповіщувач DETECTO MNL110 Tiras 14-00069
- Готово до відправки
- Код: 14-00069
1 752 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Ручний адресний пожежний сповіщувач DETECTO MNL110 Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Адресний,Ручний |
| Серія | Tiras PRIME A |
| Живлення | 20-25 В |
| Струм споживання | 0.1 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 90 / 40 мм |
| Вага | 120 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752 ₴


