вверхвниз

Сповіщувач світлозвукової ОСЗ-4 "Газ Виходь!" 24V Tiras 15-00013
- Готово до відправки
- Код: 15-00013
1 248 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Оповіщувач світлозвуковий ОСЗ-4 "Газ Виходь!" 24V Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Живлення | 20-28 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP21C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 / 100 / 32 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОСЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴


