Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль (12V)
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Діапазон робочих частот | 2500-4500 Гц |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 100 мА |
| Світлова індикація | Так |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP33С |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 88 / 40 / 106 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль (12V)
Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль (12V). Акустична потужність 80 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 100 мА. Металевий корпус, клас захисту IP33С, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення. Відповідає ДСТУ EN 54-3:2003.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень (тип А ДСТУ EN 54-3) або на відкритому повітрі (тип B ДСТУ EN 54-3).
Ключові властивості
* Джерелом звукового сигналу є п’єзоелектрична сирена, джерелом світлового сигналу – яскраві SMD світлодіоди червоного кольору.
* Джміль виконаний у металевому корпусі та має захист від несанкціонованого доступу.
* Додатково ОСЗ Джміль може бути оснащений виносним світлодіодом «підтвердження» для відображення статусу охоронної сигналізації.
* Ступінь захисту корпусу IP33C дозволяє використання оповіщувачів як всередині, так і ззовні приміщень (тип В згідно ДСТУ EN 54-3:2003).