Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль-1 (12V)
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Діапазон робочих частот | 2500-4500 Гц |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 100 мА |
| Світлова індикація | Так |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP43С |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 154 / 90 / 41 мм |
| Вага | 220 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль-1 (12V)
Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль-1 (12V). Акустична потужність 80 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 100 мА. Пластиковий корпус, клас захисту IP43С, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення. Відповідає ДСТУ EN 54-3:2003.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень (тип А ДСТУ EN 54-3) або на відкритому повітрі (тип B ДСТУ EN 54-3).
Ключові властивості
* Джерелом звукового сигналу є п’єзоелектрична сирена, джерелом світлового сигналу – яскраві SMD світлодіоди червоного кольору.
* Джміль-1 виконаний у пластиковому корпусі та має захист від несанкціонованого доступу, відриву від місця встановлення.
* Додатково ОСЗ Джміль-1 може бути оснащений виносним світлодіодом «підтвердження» для відображення статусу охоронної сигналізації.
* Ступінь захисту корпусу IP43C дозволяє використання оповіщувачів як всередині, так і ззовні приміщень (тип В згідно ДСТУ EN 54-3:2003).