ППКП Tiras PRIME 8
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | ППКП |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Кількість виходів | 4 |
| Живлення | 220 В |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 349 / 367 / 96 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару ППКП Tiras PRIME 8
- 8 або 16 базових зон сигналізації, відповідно до моделі приладу;
- 6 виходів (2 реле, 2 "оповіщення", 1 "несправність", 1 "пожежа");
- підключення двох модулів розширення M-OUT8R по системній шині RS-485 та модуля
розширення M-OUT4R, що встановлюється на базову плату ППКП;
- налаштування систем з ПЗ "tLoader" (Windows/Android), вбудований інтерфейс miniUSB;
- підключення комунікатору M-GSM чи M-PSTN;
- сценарії автоматизації протипожежної безпеки;
- енергонезалежний журнал на 1000 подій;
- розміщення в ергономічному пластиковому корпусі з вбудованим блоком живлення на
50Вт та місцем під два АКБ на 7 чи 9А*год