вверхвниз

Виносний модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras МРЛ-2.1 box 14-00007
- Готово до відправки
- Код: 14-00007
1 440 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Виносний модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras МРЛ-2.1 box
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Модуль розширення |
| Тип модуля | Розширення |
| Живлення | 12/24 В |
| Струм споживання | 60 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 100 / 100 / 30 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴







