Перетворювач MON485 Лунь
| Бренд | Лунь |
| Тип пристрою | Модуль |
| Живлення | 12 В |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | 80 / 38 / 21 мм |
| Вага | 5 г |
Опис товару Перетворювач MON485 Лунь
Лунь MON485- це модуль перетворення інтерфейсів для передачі даних з шини MON в універсальну шину RS-485 і назад, щоб збільшити загальну відстань передачі даних. Максимальна сумарна довжина лінії зв'язку між усіма модулями системи повинна бути не менше 1000 м. Опір термінальних резисторів - 100 Ом. Напруга живлення - 12-14 В, струм споживання - 3 мА.
Модуль перетворення Лунь MON485 призначений для збільшення довжини передачі даних з шини MON будь-яких пристроїв «Лунь» і/або «Лінд» в універсальну шину RS-485 і назад. 2 адаптера забезпечують зв'язок по шині до 1000 м. Модуль представлений у вигляді друкованої плати в пластиковому корпусі. Для підключення до шин MON і RS-485 використовуються гвинтові клеми. Модуль повністю «прозорий» для приладів. Модуль доповнений вбудованими індикаторами:
Особливості моделі:
MON - мерехтить при обміні даними по шині MON;
MASTER - світиться, при підключенні ПІУ «Лінд» або розширювача зон;
485 - мерехтить, при обміні даними по шині RS-485;
STATUS - блимає при оновленні прошивки модуля.
Основні технічні