ППК Лунь 11 м5 GPRS модем
| Бренд | Лунь |
| Тип пристрою | ППК |
| Діапазон робочих частот | 850/900/1800/1900 МГц |
| Тип централі | Охоронна, Пожежна |
| Канали зв'язку | 2G,Ethernet (опціонально),WiFi (опціонально),Телефонна лінія |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 2 |
| Кількість дротових зон | 8 |
| Кількість бездротових пристроїв | 48 |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 2 |
| Клавіатура | Опціонально |
| Живлення | 100-240 В |
| Резервне живлення | 12 В / 7.1 A/г |
| Підключення | Бездротове,Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | До 85% |
| Розміри | 300 / 240 / 91 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару ППК Лунь 11 м5 GPRS модем
Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний бездротового каналу зв'язку GSM (GPRS\voice) Лунь 11. Призначений для організації пультової (технічної) охорони об'єктів будь-якої складності (квартири, магазини, торгові будинки, офісні центри). Прилад призначений для роботи C ПЗ "Фенікс-4" (у складі ПЦС "Орлан").Можливість гнучкого розширення зон і груп платами розширення "Лунь-11Н" і "Лунь-11Е"; Підтримка до 16 клавіатур "Лінд-11" і до 24 зчитувачів ТМ "Лінд-11ТМ", можливість керування з мобільного телефону; Підтримка каналу GPRS на 2х sim-картах.
Особливості моделі:
кількість дротових зон - 8; у разі пожежного застосування - як 2-х дротове, так і 4-х дротове підключення;
кількість керованих виходів - 4;
кількість підключаються сирен - 1;
кількість тамперів - 1;
типи зон: охоронна, 24-годинна, затримана, прохідна, постановочна, пожежна, "залишаюся вдома";
кількість охоронних груп - 16;
кількість призначених для користувача ключів в групі - 16;
типи груп: звичайні, залежні за логікою "І", залежні за логікою "АБО";
вбудований контролер АКБ;
контроль наявності сирени;
дозволяє виконувати всі функції віддаленого керування і звіту про стан за запитом з пульта;
функція захисту від помилкових спрацьовувань пожежних шлейфів;
підтримка радіодатчиків Visonic, Астра, Ріелта.