ППК Лунь 25 м2
| Бренд | Лунь |
| Тип пристрою | ППК |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,Ethernet (опціонально),WiFi (опціонально) |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 16 |
| Кількість дротових зон | 5 |
| Кількість бездротових пристроїв | 30 |
| Можливість розширення | Можливість розширення зон до 12 |
| Клавіатура | Опціонально |
| Живлення | 220 В |
| Резервне живлення | 12 В / 2.3 A/г |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | До 85% |
| Розміри | 165 / 115 / 42 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару ППК Лунь 25 м2
Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний (ППКОП) «Лунь-25 м2» призначений для контролю стану шлейфів охоронної та пожежної сигналізації, підключених по дводротовій схемі, а також управління світловими і / або звуковими сповіщувачами і передачі повідомлень на пульт централізованого спостереження (ПЦС) бездротового каналу зв'язку GSM «Орлан», або роботи автономно.
ППКОП розміщений в корпусі і складається з основного блоку і одного або двох пристроїв індикації і управління (поставляються окремо):
«Лінд-7» (з функцією зчитування електронного ключа);
«Лінд-11ТМ» (з функцією зчитування електронного ключа);
«Лінд-9м3» (клавіатура);
«Лінд-15» (клавіатура);
«Лінд-29» (клавіатура);
Зчитувач безконтактних ідентифікаційних карт стандарту EM-Marine «Лінд-EM»;
Антивандальний зчитувач електронних ключів TouchMemory.
Особливості моделі:
Канал зв'язку: GSM-канал \ WiFi (опція)
Автономне застосування: так
Пультове застосування: так
Кількість SIM-карт - 2
Кількість шлейфів дротових зон: 5
Кількість бездротових зон: 30
Можливість розширення: до 17 дротових зон
Бортова клавіатура: немає
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: АС 220 V (вбудований блок живлення).