ППКОП Лунь 25Т з вбудованим зчитувачем TouchMemory
| Бренд | Лунь |
| Тип пристрою | ППК |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС, Дводротовий ШС, Чотиридротовий ШПС |
| Канали зв'язку | GSM (850/900/1800/1900 Мгц) |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість дротових зон | 5 |
| Можливість розширення | Можливість розширення зон до 22 |
| Живлення | 220 В |
| Резервне живлення | 12 В / 2.3 A/г |
| Підключення | Дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 165х115х42 мм |
| Вага | 570 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару ППКОП Лунь 25Т з вбудованим зчитувачем TouchMemory
Лунь 25Т моноблок – централь Лунь 25 в корпусі Б005 з вбудованим зчитувачем TouchMemory та з блоком живлення. Працює через бездротовий канал зв'язку GSM (GPRS або Voice) і WiFi через модуль (з подальшим виходом в Internet). Контролює роботу шлейфів охоронно-пожежної системи, керує роботою світлозвукових оповіщувачів і передає дані на ПЦС. Даний ППКОП дозволяє організувати 2 окремі охоронні групи, підтримує максимум до 22 дротових зон. Кожна з груп охорони може керуватися за допомогою до 256 ключів/паролей/номерів мобільних телефонів. Працює з 30 бездротовими зонами / брелоками через радіоприймач Lun-R, який встановлюється в корпусі основного блоку. Бездротові датчики підключаються через приймач Lun-R.
Поставляється без акумуляторної батареї. Параметри АКБ (гелевий необслуговуваний герметичний свинцевий акумулятор), напруга, 12 В / ємність, 2.3 Аг.
Застосування
ППКОП Лунь-25 може встановлюватися як автономна система охорони типу «тривожна кнопка» і «загальна охорона» – події передаються на мобільні телефони за допомогою SMS, а також на призначений для користувача центр спостереження Phoenix-Web. Централь можна доповнюватися датчиками, пристроями індикації і керування. Є місце під АКБ (купується окремо). Можливе підключення на центральний пункт охорони спеціалізованої організації. Сигналізація на базі Лунь-25 може встановлюватися в приватних будинках, котеджах, квартирах, дачах, а також в магазинах, кафе, офісах, складах та інших невеликих об'єктах, таких як платіжні термінали і банкомати. Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний (ППКОП) Лунь-25 призначений для контролю стану шлейфів охоронної та пожежної сигналізації, підключених через дводротову схему, а також керування світловими і / або звуковими сповіщувачами і передачі повідомлень на пульт централізованого спостереження (ПЦС) бездротового каналу зв'язку GSM «Орлан», або роботи автономно.
Ключові властивості
* ППКОП розміщений в корпусі та складається з основного блоку з вбудованим зчитувачем TouchMemory і одного або двох пристроїв індикації і керування (поставляються окремо):
* «Лінд-7» (з функцією зчитування електронного ключа);
* «Лінд-11ТМ» (з функцією зчитування електронного ключа);
* «Лінд-9м3» (клавіатура);
* «Лінд-15» (клавіатура);
* «Лінд-29» (клавіатура);
* зчитувач безконтактних ідентифікаційних карт стандарту EM-Marine «Лінд-EM».
* Канал зв'язку: GSM-канал / WiFi (опція), підтримує 2 SIM-карти.
* Підтримує розширення до 22 дротових зон, 5 з яких розташовані на платі основного блоку. Решта дротових зон підключаються за допомогою адресних модулів розширення «АМ-11» (до 4 модулів, кожен з яких забезпечує додаткові 3 зони).
* Всі зони можуть бути розподілені у 2 групи, для керування якими передбачено до 256 ключів / паролей / номерів мобільних телефонів.
* Використовує шифрування AES-128 протоколу зв'язку з ПЦС «Орлан».
* Кількість функцій дистанційного керування в режимі Voice (DTMF) – 8.
* Кількість функцій дистанційного керування в режимі GPRS – 13.
* В якості додаткового каналу зв'язку з ПЦС може використовуватися WiFi (необхідний додатковий модуль W25M).
* Для роботи ППКОП з радіодатчиками Ajax необхідно встановити радіоприймач Ajax uartBridge.
* Налаштування за допомогою програми «Конфігуратор 11», з'єднавши ППКОП з комп'ютером за допомогою кабелю Lun-Config.