вверхвниз

Бездротовий датчик руху Tiras X-Motion Black 21-00111
- Готово до відправки
- Код: 21-00111
1 560 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Бездротовий датчик руху Tiras X-Motion Black
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Шифрування | AES |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Кут виявлення | По горизонталі 88.5° |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Тип датчика | Руху |
| Тип живлення | CR123A – 1 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR123A |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Розміри | 61 / 98 / 50 мм |
| Вага | 75 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴





