Бездротовий ретранслятор радіосигналу ITV U-Prox Extender Black
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Ретранслятор |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Кількість бездротових пристроїв | 200 |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Метод роботи | Ретрансляція автоматична, вибір оптимального маршруту |
| Живлення | 12 В DC; акумулятор 2500 мА•год, до 36-х годин |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Вага | 260 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий ретранслятор радіосигналу ITV U-Prox Extender Black
Бездротовий ретранслятор U-Prox Extender Black з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі), підключення до 200 пристроїв через радіоканал на відстані до 4800 м.
Застосування
Ретранслятор U-Prox Extender дозволяє суттєво збільшити дальність радіозв’язку між центром охорони U-Prox та іншими пристроями охоронної системи.
Ключові властивості та можливості
* Підтримує підключення до 200 пристроїв (сповіщувачів, клавіатур, брелоків тощо) через радіоканал на відстані до 4800 м. Відстань до централі U-Prox – до 4800 м.
* Автоматична ретрансляція пристроїв без додаткового налаштування.
* Розширені алгоритми вибору оптимального маршруту доставки сповіщень від бездротових пристроїв.
* Можливість підключення до 8 ретрансляторів в системі.
* Детектування саботажу радіоканалу.
* Живлення 12 В, акумулятор на 2500 мАг – до 36 годин автономної роботи.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Extender має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.