Бездротовий вуличний датчик руху ITV U-Prox PIR Outdoor
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Швидкість детекції | 0.25-5 м/с |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Час роботи від батареї | До 5 років |
| Кут виявлення | 90° |
| Дальність виявлення | 3-15 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 3 В, 2x CR123A |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 180 x 70 x 62.5 мм |
| Вага | 290 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий вуличний датчик руху ITV U-Prox PIR Outdoor
U-Prox PIR Outdoor - вуличний бездротовий цифровий пасивний інфрачервоний радіоканальний сповіщувач з вдосконаленими алгоритмами виявлення руху, цифровою температурною компенсацією для сенсорів та системою захисту від саботажу (антимаскінг). Прилад обробляє цифровий сигнал від двох PIR-сенсорів на підставі зміни теплового балансу середовища, відфільтровуючи шум та завади і подає сигнал про вторгнення до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості
* Відстань детектування об’єктів 3-15 м, кут огляду 90°.
* Імунітет до тварин зростом до 80 см.
* Антимаскінг.
* Налаштування чутливості зі смартфона.
* Елемент живлення – 2 батареї CR123A, до 5-ти років роботи.
* 868-868.6 МГц, дальність – до 4800 м на відкритому просторі, кілька каналів для резервування.
* Універсальний кронштейн та піддашок у комплекті.
* Діапазон робочих температур від -20°С до +55°С.
* Ступінь захисту IP55.
* Габаритні розміри сповіщувача – 180 / 70 / 62.5 мм, із захисним навісом – 183.8 / 77.2 / 88.6 мм.
Радіозв’язок
Бездротовий вуличний датчик руху має декілька каналів для резервування радіозв’язку. Відстань впевненого радіозв’язку з централлю становить 4800 м на відкритому просторі. А використовуючи ретранслятор можна збільшити цю відстань удвічі.
Захист від саботажу
В разі прихованої протидії, яка впливає на нормальну роботу U-Prox PIR Outdoor – охоронний датчик обов’язково зреагує і сповістить центральний охоронний пристрій про саботаж, тривожна інформація миттєво буде передана на центральний пульт охорони та на телефон власнику. Датчик оснащений тампером, має шифрований протокол та унікальний серійний номер, що унеможливлює підміну та інтелектуальний саботаж, систему детектування саботажу радіосигналу, та систему антимаскінгу.
Захист від зовнішніх факторів
Датчик руху U-Prox PIR Outdoor може використовуватися, як усередині приміщень так і ззовні. Прилад здатен працювати в автономному режимі при температурі від -20°C до +55°C, стійкий до УФ, може працювати при вологості повітря — 100%.
Відповідно до міжнародних стандартів має ступінь захищеності електрообладнання від проникнення пилу та води – IP55.
Живлення
Вуличний датчик руху U-Prox PIR Outdoor поставляється з уже встановленими елементами живлення – двома батареями CR123A. Це полегшує та прискорює налаштування приладу.
Всі прилади охоронної системи U-Prox розроблені так, щоб працювати в режимі мінімального споживання енергії максимально довго. На одному комплекті батарей вуличний датчик U-Prox PIR Outdoor може працювати до 5 років.
Налаштування та керування
Процес налаштування приладу займе не більше декількох хвилин. Пристрій підключається до центру охорони, налаштовується та тестується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer. Керування охоронною системою здійснюється у застосунку U-Prox Home.
Монтаж та комплектація
Важливим етапом, який буде впливати на подальшу функціональність приладу є процес монтажу. Для користувача це має бути зручно, просто і швидко.
U-Prox PIR Outdoor укомплектований елементами живлення, захисним навісом, комплектом для монтажу та коротким посібником користувача, де схематично та зрозуміло пояснено особливості встановлення приладу.
Попередньо до монтажу необхідно вибрати правильне місце для розміщення датчика, щоб уникнути помилкових тривог та забезпечити нормальний робочий стан.
Датчик можна встановлювати у приміщенні, або на вулиці. Якщо Ви встановлюєте датчик не під покрівлею, використовуйте захисний навіс, який йде у комплекті. Важливо, щоб в полі зору датчика, враховуючи відстань спрацювання, не було зайвої рослинності (дерева, кущі).