вверхвниз

Кероване реле ITV U-Prox Relay DC 23-00346
- Готово до відправки
- Код: 23-00346
1 320 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кероване реле ITV U-Prox Relay DC
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Реле |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Сумісність | COM NO 10A 250В AC чи 30В DC максимум |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Живлення | 10.8 - 13.2В |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 44 х 36 х 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴






