Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM21 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE5AD0T-VPІT3F, DS-2CE5AD8T-VPІT3F, DS-2CD2722FWD-I (Z) (C), DS-2CD2742FWD-І (Z) (C), тощо |
| Кріплення | Ф137 мм |
| Навантаження | 4.5 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Розміри | Ø137 / 42 мм |
| Вага | 280 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Розподільна коробка DS-1280ZJ-DM21 Hikvision
Розподільна коробка для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісна з камерами: DS-2CE5AD0T-VPІT3F, DS-2CE5AD8T-VPІT3F, DS-2CD2722FWD-I (Z) (C), DS-2CD2742FWD-І (Z) (C), DS-2CD17X1FWD-І (Z) (B), DS-2CD7С3G0-I (Z). Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф137х42 мм, вага 280 г.
Для правильного монтажу дротової купольної камери необхідна хороша розподільна коробка. До таких належить DS-1280ZJD-M21. Вона сумісна із кількома серіями пристроїв від Hikvision. Корпус виконаний із покритого алюмінієвого сплаву. Зовні комутаційний бокс відповідає дизайну відеокамер, тому конструкція виходить естетичною. Має водонепроникні властивості, що уможливлює вуличне застосування. Також є захист від вандалізму. Дроти акуратно розміщуються всередині коробки і недоступні зовні. Завдяки цьому все виглядає охайно, а на практиці — ще й безпечно. DS-1280ZJ-DM21 витримує вагу до 4,5 кг. Одночасно виконує роль кронштейна та кейсу.