Комутаційна коробка DS-1280ZJ-S Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Універсальний |
| Кріплення | Ф137 мм |
| Навантаження | 4.5 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Розміри | Ø137 / 53 / 164 мм |
| Вага | 527г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комутаційна коробка DS-1280ZJ-S Hikvision
Комутаційний бокс для монтажу купольної відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з більшістю купольних камер Hikvision. Максимальне навантаження 4.5 кг. Матеріал: алюмінієвий сплав, розміри Ф137х53х164 мм, вага 527 г.
Комутаційний бокс – універсальне рішення для монтажу камер та естетичного прокладання кабелю. DS-1280ZJ-S - це модель, сумісна з більшістю купольних відеокамер Hikvision. Пристосування одночасно виконує роль кронштейна та розподільчої коробки. Прикріплюється до рівної поверхні на стелі чи стіні. Корпус, відлитий з алюмінієвого сплаву, разом із гумовою прокладкою, забезпечує водонепроникність конструкції. Спеціально для встановлення камери передбачено ряд отворів на фронтальній частині. Є окремий вихід, через який прокладається провід. Усередині достатньо місця, щоб вмістити необхідну проводку. DS-1280ZJ-S акуратно виглядає, збігається за кольором та дизайном з основним пристроєм, тому в зборі все виглядає як одне ціле.