
Комутаційний бокс DS-1280ZJ-XS Hikvision 99-00001728
- Готово до відправки
- Код: 99-00001728
746 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутаційний бокс DS-1280ZJ-XS Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM(E), DS-2CE56H1T-ITM(E), DS-2CE56H5T-ITM(E) та ін. |
| Навантаження | 4.5 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ø100 / 43 / 129 мм |
| Вага | 320 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴

