вверхвниз

Відеореєстратор iDS-7208HQHI-M2/S(C) Hikvision 99-00007578
- Готово до відправки
- Код: 99-00007578
9 000 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеореєстратор iDS-7208HQHI-M2/S(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 2 канали (до 10), розширений режим: 4 канали (до 12), до 4 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 1920x1080; VGA: 1920x1080; CVBS: 704 x 576 |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) (з використанням першого аудиовхода) |
| Мультиекранний режим | 1/4/8 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| TVI-камери | 3К, 4 Мп, 1080p, 720p |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite 15 к/с; 1080p lite/720p/WD1 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1вих (RCA) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1/4CIF - 12 к/с, CIF - 25 к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| USB-вихід | 2 × USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 12 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100 мбіт/с |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 6 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12 В DC, 2.5 A |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 380 × 320 × 48 мм |
| Вага | 1.78 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴






