вверхвниз

Відеокамера CS-CV310 (C0-6B22WFR) Ezviz 2MP f=2.8mm Wi-Fi 99-00003075
- Готово до відправки
- Код: 99-00003075
3 690 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера CS-CV310 (C0-6B22WFR) Ezviz 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кути огляду | Г: 105°, Д: 120° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кріплення об'єктива | M8 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеокодек | H.264 / H.265 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | Micro SD до 256ГБ |
| Відеобітрейт | Ultra-HD; HD; стандарт, адаптив |
| Живлення | DC12В ± 10% |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | 150x72x72 мм |
| Вага | 425 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴






