вверхвниз

Відеокамера DS-2CE5AU7T-AVPIT3ZF Hikvision 8Mp f=2.7-13.5mm 99-00003650
- Готово до відправки
- Код: 99-00003650
7 875 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE5AU7T-AVPIT3ZF Hikvision 8Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Кути огляду | Г: 108.1° - 45.6° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 8MP 12.5 к/с, 8MP 15 к/с, 5MP 20 к/с, 4MP 25 к/с, 2MP 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° - 355°, кут нахилу: від 0° - 75°, поворот: від 0° - 355° |
| WDR | 130 дБ |
| PoE | Так |
| Живлення | 12 В DC, 24 В AC , PoE (802.3at) |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 145 / 111.3 мм |
| Вага | 860 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 875 ₴







