вверхвниз

Відеокамера DS-2CE17D0T-IT3F (C) Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00005473
- Готово до відправки
- Код: 99-00005473
1 949 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE17D0T-IT3F (C) Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г:106°, В: 58°, Д: 125° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0° ~360°, нахил: 0° ~180°, оберт: 0° ~360° |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | Ø79 / 217 / 75 мм |
| Вага | 320 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴


