вверхвниз

Відеокамера DS-2CE16D0T-IRF(C) Hikvision 2Mp f=3.6mm 99-00003104
- Готово до відправки
- Код: 99-00003104
1 350 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE16D0T-IRF(C) Hikvision 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | авто/колір/чб |
| Кути огляду | Г: 79.6°, В: 43.5°, Д: 93.7° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | авто/ручний |
| HLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 70 / 137.8 мм |
| Вага | 260 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



