вверхвниз

Відеокамера DS-2CE16H0T-ITFS Hikvision 5Mp f=3.6mm 99-00001710
- Готово до відправки
- Код: 99-00001710
1 980 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE16H0T-ITFS Hikvision 5Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Кути огляду | H: 80.1 °; V: 63.7 °; D: 105.9 ° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 5мп, 4МП, 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVB |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 158 / 61 / 58 мм |
| Вага | 292 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


