вверхвниз

Відеокамера DS-2CE16D3T-IT3F Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00001021
- Готово до відправки
- Код: 99-00001021
1 935 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE16D3T-IT3F Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Кути огляду | Г: 106° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | <5.6W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 81.9 / 86.7 / 217.9 мм |
| Вага | 411 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴


