
Відеокамера DS-2CE16H0T-ITF(С) Hikvision 5Mp f=2.8mm 99-00008149
- Готово до відправки
- Код: 99-00008149
1 485 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE16H0T-ITF(С) Hikvision 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Кути огляду | Г: 85°, В: 63°, Д:110° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП 20 к/с, 4 МП 25 к/с, 1080p 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90°, оберт: 0 ° - 360° |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 139 / 61 / 58 мм |
| Вага | 258 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴

