вверхвниз

Відеокамера DS-2CE19H8T-AIT3ZF Hikvision 5Mp f=2.7-13.5mm 99-00002080
- Готово до відправки
- Код: 99-00002080
5 850 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE19H8T-AIT3ZF Hikvision 5Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Режим день/ніч | авто |
| Кути огляду | 92 ° - 29 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП, 2МП - 25к / с; CVI: 4МП - 25к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; CVBS: |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 130 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Керування фокусом | Авто |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Живлення | DC 12В ± 15% |
| Потужність споживання | 10.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 85 / 92 / 255 мм |
| Вага | 930 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴


