вверхвниз

Відеокамера DS-2CE16U1T-IT3F Hikvision 8Mp f=3.6mm 99-00004430
- Готово до відправки
- Код: 99-00004430
3 735 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE16U1T-IT3F Hikvision 8Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Кути огляду | Г: 79° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | 105 дБ |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с, 4MP25 к/с, 4MP30 к/с, 2MP25 к/с, 2MP30 к/с CVI: 8MP12.5 к/с, 8MP15 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° - 360° |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 82 / 87 / 218 мм |
| Вага | 435 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 735 ₴


