
Відеокамера DS-2CE56D0T-IRPF (C) Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00002786
- Готово до відправки
- Код: 99-00002786
1 179 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE56D0T-IRPF (C) Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 106.4°, В: 57.9°, Д: 124.6° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 с – 1/50,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS вихід |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | Ø90 / 70 мм |
| Вага | 130 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴

