вверхвниз

Відеокамера DS-2CE56F7T-VPIT3Z Hikvision 3Mp f=2.8-12mm 1171
- Готово до відправки
- Код: 1171
1 950 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE56F7T-VPIT3Z Hikvision 3Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (1920x1536) |
| Відношення сигнал/шум | 62 дБ |
| Кути огляду | 83 ° - 26.8 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Баланс білого | F1.2 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 340 °, Нахил: 0 ° - 75 °, Обертання: 0-355 ° |
| WDR | 120 дБ |
| Цифровий зум | 62x |
| Налаштування зображення | Дзеркало, Корекція дефектів пікселів зображення, Смарт ІЧ |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Розміри | φ145×124 мм |
| Вага | 1.6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴


