
Відеокамера DS-2CE56H1T-VPIT3Z Hikvision 5Mp f=2.8-12mm 1336
- Готово до відправки
- Код: 1336
2 145 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE56H1T-VPIT3Z Hikvision 5Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Кути огляду | 27.7 ° -86.8 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 2592 x 1944 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2592 x 1944 @ 20fps |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | Φ145.2мм × 124.1мм |
| Вага | 1.6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴

