
Відеокамера DS-2CE70DF0T-PF Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00004426
- Готово до відправки
- Код: 99-00004426
1 575 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE70DF0T-PF Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | авто/ручний |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, обертання: 0° -360° |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | Ø 85 / 81 мм |
| Вага | 161 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴

