
Відеокамера Hikvision DS-2CE70DF3T-PF 2MP F3.6mm (99-00004684)
- Готово до відправки
- Код: 99-00004684
2 250 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE70DF3T-PF Hikvision 2Mp f=3.6 mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -360° |
| WDR | 130 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Налаштування зображення | Яскравість, контраст, дзеркало, корекція пікселів, різкість, антисмуговість, розумне освітлення |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø85 / 82 мм |
| Вага | 163 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴

