
Відеокамера DS-2CE76D0T-ITPFS Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00001714
- Готово до відправки
- Код: 99-00001714
1 485 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE76D0T-ITPFS Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Кути огляду | Г: 106,4°; В: 57,9°; Д: 124,6° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080p - 25к / с, AHD: 1080p - 25к / с, CVI: 1080p - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | Ø 84 / 79 мм |
| Вага | 141 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴

