
Відеокамера DS-2CE76H0T-ITMF(C) Hikvision 5Mp f=2.8mm 99-00003697
- Готово до відправки
- Код: 99-00003697
1 710 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE76H0T-ITMF(C) Hikvision 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Кути огляду | Г: 85 °; В: 63 °; Д: 110 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Підтримка роздільної здатності | 5мп, 4МП, 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVBS: PAL |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Налаштування зображення | STD / HIGH-SAT |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 82 / 90 / 79 мм |
| Вага | 290 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴

