вверхвниз

Відеокамера DS-2CE76H8T-ITMF Hikvision 5Mp f=2.8mm 99-00001594
- Готово до відправки
- Код: 99-00001594
2 745 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE76H8T-ITMF Hikvision 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR), / колір / Ч / Б |
| Кути огляду | Г: 98 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 2Мп |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVB |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 130 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.8 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | Ø90 / 79 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 745 ₴


