
Відеокамера DS-2CE76U0T-ITMF Hikvision 8Mp f=2.8mm 99-00001508
- Готово до відправки
- Код: 99-00001508
2 250 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE76U0T-ITMF Hikvision 8Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Кути огляду | H: 102,9 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1 / 12.5 - 1/50 000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп, 4 Мп, 2 Мп |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8Мп@12.5к/с, 4МП @ 25к / с, 2Мп @ 25к / с, AHD: 8Мп @ 15к / с CVI: 8Мп@12.5к/с CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, STD / HIGH-SAT |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 2.9 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 83 / 90 / 79 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴

