
Відеокамера DS-2CE76U1T-ITMF Hikvision 8Mp f=2.8mm 99-00005479
- Готово до відправки
- Код: 99-00005479
3 105 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE76U1T-ITMF Hikvision 8Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Кути огляду | Г:102.2° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | 105 дБ |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП : 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Живлення | DC12 В |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | 90 / 80 мм |
| Вага | 310 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴

