
Відеокамера DS-2CE79D3T-IT3ZF Hikvision 2Mp f=2.7-13.5mm 99-00001532
- Готово до відправки
- Код: 99-00001532
2 880 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE79D3T-IT3ZF Hikvision 2Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Кути огляду | Г: 102° - 31° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 120 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 7.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | 124 / 134 / 110 мм |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴

