
Відеокамера DS-2CE79H0T-IT3ZF(C) Hikvision 5Mp f=2.7-13.5mm 99-00007069
- Готово до відправки
- Код: 99-00007069
3 240 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CE79H0T-IT3ZF(C) Hikvision 5Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Кути огляду | Г: 95° - 26°, В: 72° - 20°, Д: 126° - 33° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20к/с, 4МП / 2МП - 25к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | 124 / 111 / 134 мм |
| Вага | 555 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴

