вверхвниз

Відеокамера DS-2CD1021-I(F) Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00005003
- Готово до відправки
- Код: 99-00005003
3 006 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CD1021-I(F) Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° -360° |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.264 |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, Qo |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 178 / 66 / 68 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 006 ₴








