
Відеокамера DS-2CD2121G0-IS (C) Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00004693
- Готово до відправки
- Код: 99-00004693
4 725 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CD2121G0-IS (C) Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 60°, Д: 134° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -355° |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 зона для головногу потоку |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP™, SMTP, SNMP, IGM |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC ± 25% |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 111 / 85 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 725 ₴

