вверхвниз

Відеокамера DS-2CD2421G0-I Hikvision 2Mp f=2.8mm 99-00001930
- Готово до відправки
- Код: 99-00001930
3 564 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CD2421G0-I Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Відношення сигнал/шум | > 50дБ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| PIR-сенсор | Кут огляду: горизонтальний: 90 °, вертикальний: 80 °, дальність дії: 10 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантаження на FTP / NAS / карту пам'яті, повідомлення центру спостереження, відправка електронної |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, фільтр IP-адрес, водяні знаки, шифрування HTTPS, базова і дайджест- |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-160Kбіт / с (MP2L2) |
| Кути огляду | H: 107 °; V: 57 °; D: 126 ° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720), VGA (640x480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920х1080, 1280х720 - 25 к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | підтримується |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640х360 - 25 к / с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD / SDHC / SDXC |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 102 / 65 / 32 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 564 ₴







