вверхвниз

Відеокамера DS-2CD2443G2-I Hikvision 4Mp f=2.8mm 99-00006323
- Готово до відправки
- Код: 99-00006323
5 994 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2CD2443G2-I Hikvision 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| PIR-сенсор | 8 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Завантажити на FTP/карту пам’яті/NAS, повідомити центр спостереження, тригерний запис, тригер захопл |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 10 к/с |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 55°, Д: 123° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамик |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 102.9 / 65.2 / 32.6 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 994 ₴







