вверхвниз

Відеокамера iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) Hikvision 2MP f=8-32 mm 99-00006342
- Готово до відправки
- Код: 99-00006342
41 040 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) Hikvision 2Mp f=8-32 mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 2 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 42°-15°, В: 23°-8°, Д: 49°-17° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Фокусна відстань | 8-32 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.7 - F1.73 |
| Швидкість затвора | 1 –1/100,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 140 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Defog | Підтримує |
| Кількість потоків | 5 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 144 / 347 мм |
| Вага | 1.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 040 ₴







