вверхвниз

PTZ-відеокамера DS-2AE5225TI-A (E) with brackets Hikvision 2Mp f=4.8-120mm 99-00004397
- Готово до відправки
- Код: 99-00004397
19 319 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2AE5225TI-A (E) with brackets Hikvision 2Mp f=4.8-120mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| У комплекті | кронштейн DS-1602ZJ |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 120°/с; нахил: 80°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° -120°/с; нахил: 0.1° - 80°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Режими роботи PTZ | 10 патрулей до 32 передустановок |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Кути огляду | Г: 57°-2°; В: 34°-1°; Д: 64°-2° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F 1.6 to F 3.5 |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/10,000 с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | авто / ручний / всередині і поза приміщенням |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 10 - 1500 мм |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | авто/напівавто/ручний |
| Основні функції обробки | 8 приватних масок |
| Цифровий зум | 16x |
| Оптичний зум | 25x |
| Живлення | 24 В AC |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C - 65° C |
| Розміри | Ø 208 / 305 мм |
| Вага | 3.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 319 ₴


