вверхвниз

PTZ-відеокамера DS-2PT3122IZ-DE3 Hikvision 2Mp f=2.8-12mm+2mm 99-00002792
- Готово до відправки
- Код: 99-00002792
13 950 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2PT3122IZ-DE3 Hikvision 2Mp f=2.8-12mm+2mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| SVC | Підтримує |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ID і PW); Хост перевірка (MAC-адресу); фільтрація IP-адрес |
| Кути огляду | H: 128.5 °; V: 75.7 °; D: 144 ° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/30 000с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Основний потік підтримує вісім фіксованих областей |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Сумісність | Open-ended API, підтримує ONVIF, ISAPI, CGI, HIKVISION SDK і платформи сторонніх виробників |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 19 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Матеріал корпусу | PC + ABS,Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | Ø 183 / 133.2 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 950 ₴







