Датчик диму та тепла Ajax FireProtect 2 RB (Smoke | Heat) чорний
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик диму та тепла |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | Оптичний двоспектральний, Термістор |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Тип датчика | Диму, Тепла |
| Тип живлення | CR123A – 2 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | До 80% |
| Розміри | 124 / 124 / 45 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Датчик диму та тепла Ajax FireProtect 2 RB (Smoke | Heat) чорний
Бездротовий датчик диму та тепла Ajax FireProtect 2 RB (Smoke | Heat) чорний з дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, порогом спрацювання при підвищенні температури більше 64°C, вбудованою сиреною 85 дБ. Може працювати у складі системи безпеки Ajax та автономно без централі.
Застосування
Пожежний датчик призначений для виявлення диму і підвищення температури. FireProtect 2 виявляє дим та не реагує на водяну пару завдяки біспектральному оптичному сенсору з синім та інфрачервоним світлодіодами. За реакцію на підвищення температури відповідають два вбудовані термістори. Термістори знаходяться зовні датчика для швидшої детекції загроз.
Ключові властивості та можливості
* Може працювати без підключення до централі системи безпеки – вбудована сирена з акустичною потужністю 85 дБ (на відстані до 3 метрів) сповіщає власника та/або пульт охорони про небезпеку пожежі.
* На додаток до виявлення диму фіксує навіть раптові стрибки температури у приміщенні.
* Синхронна тривога всіх пожежних датчиків об'єкта за 20 секунд.
* Точне детектування загроз: двоспектральний оптичний сенсор та програмний алгоритм HazeFlow 2 для запобігання хибним тривогам за димом.
* Димова камера не потребує обслуговування, захищена від пилу та комах.
* Тривога через рівень температури: спрацьовує за температури більшою за 64°C або через різке підвищення температури (більше ніж 10°C за 1 хвилину або скоріше).
* Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1700 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, регулювання потужності.
* Світлодіодна індикація відображає наявність живлення (зелене світло), несправності (жовте світло), пожежну тривогу (червоне світло).
* Антисаботажні функції: тампер проти злому, захист від підміни пристрою, виявлення зникнення зв'язку.
* Датчик працює до 7 років від змінних 2 батарей CR123A (попередньо встановлені).
Особливості встановлення і налаштування
Ajax FireProtect 2 – датчик для внутрішнього встановлення, який легко монтується на поверхню за допомогою кріпильної панелі SmartBracket з регульованим кутом повороту, що входить до комплекту. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.