Датчик тепла з сенсорами температури Ajax FireProtect 2 RB (Heat) білий
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Датчик тепла |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | Термістор |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Тип датчика | Тепла |
| Тип живлення | CR123A – 2 шт. |
| Живлення | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | До 80% |
| Розміри | 124 / 124 / 45 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Датчик тепла з сенсорами температури Ajax FireProtect 2 RB (Heat) білий
Бездротовий датчик тепла Ajax FireProtect 2 RB (Heat) білий з дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, порогом спрацювання при підвищенні температури більше 64°C, вбудованою сиреною 85 дБ. Може працювати у складі системи безпеки Ajax та автономно без централі.
Застосування
Пожежний датчик призначений для виявлення підвищення температури. За реакцію на підвищення температури відповідають два вбудовані термістори. Термістори знаходяться зовні датчика для швидшої детекції загроз.
Ключові властивості та можливості
* Може працювати без підключення до централі системи безпеки – вбудована сирена з акустичною потужністю 85 дБ (на відстані до 3 метрів) сповіщає власника та/або пульт охорони про небезпеку пожежі.
* Датчик фіксує навіть раптові стрибки температури у приміщенні.
* Синхронна тривога всіх пожежних датчиків об'єкта за 20 секунд.
* Тривога через рівень температури: спрацьовує за температури більшою за 64°C або через різке підвищення температури (більше ніж 10°C за 1 хвилину або скоріше).
* Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1700 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, регулювання потужності.
* Світлодіодна індикація відображає наявність живлення (зелене світло), несправності (жовте світло), пожежну тривогу (червоне світло).
* Антисаботажні функції: тампер проти злому, захист від підміни пристрою, виявлення зникнення зв'язку.
* Датчик працює до 7 років від змінних 2 батарей CR123A (попередньо встановлені).
Особливості встановлення і налаштування
Ajax FireProtect 2 – датчик для внутрішнього встановлення, який легко монтується на поверхню за допомогою кріпильної панелі SmartBracket з регульованим кутом повороту, що входить до комплекту. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.