Розумний двоклавішний вимикач Ajax LightSwitch 2-gang білий
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Розумний вимикач |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип вимикача/розетки | Одинарний двоклавішний |
| Тип вимикача | Одинарний двоклавішний |
| Протоколи | Jeweller |
| Дальність передачі | 1100 м |
| Живлення | 230 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | Реле 76.3 / 72.3 / 29.2 мм, кнопка 82.75 / 82.75 / 10.26 мм |
| Вага | Реле 53.9 г, кнопка 45.75 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Розумний двоклавішний вимикач Ajax LightSwitch 2-gang білий
Розумний двоклавішний вимикач Ajax LightSwitch білий, з сенсорною панеллю, з дальністю зв'язку з централлю до 1100 м, керує приладами потужністю від 5 до 600 Вт.
Застосування
LightSwitch може замінити будь-який механічний чи сенсорний вимикач: у лінійці передбачені одноклавішні, двоклавішні та прохідні вимикачі. Пристрій дозволяє керувати освітленням дистанційно через застосунки Ajax. З LightSwitch легко вмикати світильники та торшери, керувати шторами чи жалюзі, навіть віддалено.
Ключові властивості та можливості
* Керує приладами потужністю від 5 до 600 Вт (до 300 Вт на сегмент).
* Має велику сенсорну панель, яка спрацьовує як на дотик, так і безконтактно – достатньо просто піднести руку на відстань 15 мм.
* Підтримує роботу за сценаріями. Налаштування у застосунку дозволяють вмикати світло автоматично за розкладом, разом з охороною або у випадку тривоги.
* Не використовує нульовий дріт живлення, потребує лише фази живлення для роботи.
* Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1100 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, регулювання потужності.
* Має опційне підсвічування панелі, яке можна вимкнути в налаштуваннях пристрою в застосунку Ajax.
* Захист від несумісних приладів, за струмом, за температурою.
* Одинарний двоклавішний LightSwitch складається з двох елементів: реле та сенсорної панелі, керує двома лініями освітлення (двома лампами).
Особливості встановлення і налаштування
LightSwitch встановлюється без зміни електропроводки обʼєкта. Пристрій не потребує підключення нуля і працює лише від фази живлення, має розмір для монтажу в стандартний європейський підрозетник, підключається до системи безпеки скануванням QR-коду. Всі сценарії застосування пристрою налаштовується у застосунку.