вверхвниз

Сонячна панель TPB-20SLP4F (20000 mAh) Kraft 43-00044
- Готово до відправки
- Код: 43-00044
1 701 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Повербанк з сонячною панеллю 20000mAh Power Bank Kraft TPB-20SLP4F
| Бренд | Kraft |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Ємність батареї | 20000 мА·год |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Вихідні роз'єми | micro-USB (2 шт.) 5 В/2.1 А |
| Вхідний струм | 5 В/2.1 А |
| Сонячна панель | 10 В 220-230 мА |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Вихідний інтерфейс | Micro USB,USB Type C |
| Застосування | Для планшетів,Для смартфонів |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 157 / 85 / 24 мм |
| Вага | 560 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701 ₴





